Zum Seitenanfang Schritt hoch Schritt runter Zum Seitenende
#1

Krankes Gesundheitssystem in Ungarn

in Gesundheitssystem 28.01.2019 12:31
von Peterbacsi • Admin | 3.590 Beiträge

Péterfy kórház .. bővebben.
Egy rendszer méltó korrajza, ahol a miniszterelnök 16 milliárdból költözik, ahol nincsen 18 milliárd egy kórház építésére és ahol fontos hogy a miniszterek és sleppjeik 300 forintért ehessenek egy drága étterem ételeiből.

Nem az egészségügyi személyzetről van szó, hanem a körülményekről, amelyekért nem ők felelősek!!
Mivel a korház nyitva áll mindenki előtt, tessék elmenni és saját szemével fogja látni...Péterfy kórház....A Bethlen Gábor tér felőli bejárat, gyógytornát keresse..
A kórház alagsorában van a torna, meg az elektromos stimulációs kezelés. A tornára vezető öt lépcsőfok olyan baleset veszélyes, hogy még csodálom, hogy nem törte el valaki a kezét, lábát. Belgyógyászatról a bent fekvő betegeket ezeken a folyosókon szállítják pl. Röntgenre, vagy másik osztályra..
És igen, így néz ki! A Korányi Pulmonológia II. Tüdőbel szintén hasonló állapotban van! Lászlóban jártam mostanában. Az is ilyen!
Quelle: (Facebook) Gondolkodó

Jenő Kaltenbach: Das sind Bilder aus einem Krankenhaus in Budapest, währen der Ministerpräsident für 18 Milliarden eine Residenz bekommt in der Burg und für zichmilliarden Stadien bauen läßt, geschweige von der Milliarden für Hasskampagnen gegen Migranten und Brüssel. Seine Gefolgschaft stört das überhaupt nicht, sie gönnen es ihm.





Liebe Grüße
Peter
nach oben springen



Besucher
0 Mitglieder und 13 Gäste sind Online

Forum Statistiken
Das Forum hat 2902 Themen und 4131 Beiträge.

Heute waren 0 Mitglieder Online: